Aktualności
 
Egzotyczny transfer obrońcy Cracovii
 
18. lutego 2016, 15:32
źródło: własne
 

Już nie tylko Chiny, ale także Tajlandia to coraz popularniejszy kierunek transferowy w Azji. Niedawno z jednym z miejscowych klubów związał się Łukasz Gikiewicz, teraz w jego ślady poszedł obrońca Cracovii Sreten Sretenović.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDoświadczony zawodnik przez pierwszą cześć rundy jesiennej był podstawowym środkowym obrońcą w zespole trenera Jacka Zielińskiego. Ale pod koniec roku stracił miejsce w składzie. Teraz do zespołu "Pasów" dołączył Florin Bejan, co oznaczałoby dla 31-letniego Serba bardzo sporadyczne występy wiosną. Dlatego postanowił skorzystać z propozycji transferu do BEC Tero Sasana FC.

Nowy klub Sretenovicia to 16. ekipa poprzedniego sezonu tajlandzkiej ekstraklasy. Trenerem tego zespołu został niedawno rodak doświadczonego obrońcy - Branko Smiljanić. Prawdopodobnie to właśnie on stoi za ofertą dla gracza Cracovii. Zimą z polskiej ekstraklasy do Tajlandii "wyemigrował" także Takuya Murayama z Pogoni Szczecin. Podobnie jak wspomniany wcześniej Gikiewicz, zasilił barwy Ratchaburi FC.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz