Aktualności
 
Wielka zamiana polskich bramkarzy w Premier League?!
 
17. lutego 2016, 08:24
źródło: Przegląd Sportowy/własne
 

Bournemouth, w którym występuje Artur Boruc, jest zainteresowane transferem Bartłomieja Drągowskiego z Jagiellonii Białystok. W przeciwnym kierunku miałby latem podążyć Boruc, który ma wrócić do Legii Warszawa.
Zainteresowanie Drągowskim ze strony beniaminka angielskiej Premier League, potwierdza na łamach "Przeglądu Sportowego" ojciec bramkarza "Jagi". - Jest temat transferu Bartka do Bournemouth. Z tego, co wiem, bardzo dobrą opinię wystawił mu Artur Boruc – mówi Dariusz Drągowski.

Jeśli rzeczywiście doszłoby do transferu młodego Polaka do Bournemouth, będzie to oznaczało raczej na pewno koniec przygody w tym klubie Boruca. Bramkarz reprezentacji Polski ma umowę z "The Cherries" tylko do końca sezonu. Co prawda angielski klub może skorzystać z opcji automatycznego przedłużenia kontraktu o kolejne 12 miesięcy, ale coraz więcej wskazuje na to, że z tego nie skorzysta.

Boruc w takim wypadku ustąpiłby miejsca Drągowskiemu w Bournemouth, a sam wróciłby do polskiej ekstraklasy gdzie z otwartymi rękoma czekają na niego w Legii. Bramkarz reprezentacji Polski także wiele razy deklarował, że najchętniej skończyłby karierę w barwach warszawskiego zespołu. Nieoficjalnie mówi się, że wychowanek Pogoni Siedlce jest już po słowie z działaczami Legii i latem zamelduje się ponownie przy Łazienkowskiej.

 
 
Słowa kluczowe: dragowski | boruc | bournemouth | legia | jagiellonia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz