Aktualności
 
Dwóch piłkarzy odmówiło Termalice
 
16. lutego 2016, 15:42
źródło: termalica.brukbet.com
 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza pozyskała zimą pięciu nowych graczy, ale plany miała jeszcze bardziej ambitne. Beniaminek zabiegał o pozyskanie Grzegorza Kuświka z Lechii Gdańsk i Sebastiana Stebleckiego z Cambuur Leeuwarden.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCo więcej, w przypadku tego pierwszego było już bardzo blisko do jego wypożyczenia do Termaliki. - Doszliśmy do porozumienia z Lechią Gdańsk odnośnie Grzegorza Kuświka. On jednak postanowił zostać i nadal walczyć o podstawowy skład biało-zielonych – mówi dyrektor ds. sportu i PR Termaliki Bruk-Betu Nieciecza Marcin Baszczyński. - Podobnie było ze Sebastianem Stebleckim, który wybrał Górnika Zabrze – dodaje działacz beniaminka ekstraklasy.

Niepowodzenie na krajowym podwórku powetowano sobie w Niecieczy ściągając obcokrajowców. Zimą do składu zespołu prowadzonego przez trenera Piotra Mandrysza dołączyli Elvis Bratanović, Patrik Misak, Stefan Nikolić i Artem Putiwcew. Z Polaków do drużyny dokooptowano tylko bramkarza Krzysztofa Pilarza z Cracovii.

- Do tej pory "Słonie" były klubem, w którym głównie sięgano po Polaków. Teraz te proporcje się odwróciły – mówi Baszczyński. - Wspólnie z sztabem szkoleniowym mieliśmy swoje priorytety. Najważniejsza była dla nas jakość. Narodowość nie odgrywała roli. Chcieliśmy również zachowywać się rozsądnie pod względem finansowym. To znak firmowy Termaliki Bruk-Betu Nieciecza – zaznacza popularny "Baszczu".

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz