Aktualności
 
Chińczycy kuszą największą gwiazdę Legii!
 
12. lutego 2016, 07:50
źródło: sportowefakty.wp.pl
 

Ciągle nie wiadomo, czy Legia wkrótce nie straci Nemanji Nikolicia. Co prawda okienko transferowe w najsilniejszych ligach europejskich jest już zamknięte, ale do gry włączyły się chińskie kluby i ich astronomiczne pieniądze.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJak donosi portal WP SportoweFakty, na Łazienkowskiej "wylądowały" zapytania z chińskich klubów o transfer Nikolicia. W grę mogłoby wchodzić nawet kilka milionów euro. Jak wiadomo, właściciele piłkarskich zespołów w Państwie Środka, nie oszczędzają jak chcą kogoś pozyskać. Teraz na ich liście życzeń znajduje się najlepszy strzelec nie tylko Legii, ale całej ekstraklasy.

Legia podobno nie odrzuciła od razu ewentualności sprzedania Nikolicia do Chin jeszcze w obecnym okienku transferowym. Decyzja o przyszłości reprezentanta Węgier jeszcze nie zapadła. Wile będzie zależeć od woli samego zawodnika. Jeśli wyrazi chęć gry w Chinach, Legia może nie być w stanie go zatrzymać.

Wiadomo że jeżeli doszłoby do transakcji zagrożony będzie rekord transferowy ekstraklasy. Jak do tej pory najdroższym transferem z naszej ligi była sprzedaż przez Polonię Warszawa Adriana Mierzejewskiego do Trabzonsporu. "Czarne Koszule" zarobiły na nim latem 2011 roku 5,25 miliona euro. Transfer Nikolicia do Chin mógłby opiewać na wyższą kwotę.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz