Aktualności
 
Kolejny legionista trafia do I ligi
 
2. lutego 2016, 20:12
źródło: własne
 

Legia warszawa zdecydowała się na wypożyczenie do Wigier Suwałki Miłosza Kozaka. 18-letni piłkarz ma w zespole prowadzonym przez litewskiego trenera Donatasa Venceviciusa, zastąpić Łukasza Monetę który przeniósł się do Ruchu Chorzów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKozak jesienią zaliczył pięć występów w rezerwach Legii, ale przede wszystkim grał w Centralnej Lidze Juniorów i młodzieżowej Lidze Mistrzów. Teraz czas na kolejny krok w jego karierze i występy na pierwszoligowych boiskach. Kozak trenuje z ekipą z Suwalszczyzny od dłuższego czasu. Był z nią na zgrupowaniu, grał w sparingach i przekonał do siebie sztab szkoleniowy Wigier.

Młody zawodnik ma już za sobą grę na wypożyczeniu. W sezonie 2014/2015 był wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec, które wtedy występowało w II lidze. Teraz spróbuje swoich sił o szczebel wyżej. W zespole Wigier spotka kolegę z Legii – Bartłomieja Kalinkowskiego, który gra w ekipie z Suwałk od początku sezonu. Podobnie, jak w przypadku Kozaka, jego wypożyczenie kończy się w czerwcu.

 
 
Słowa kluczowe: kozak | legia | wigry | suwalki | kalinkowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz