Aktualności
 
Wiadomo już, ile Legia zarobi na Kuciaku
 
1. lutego 2016, 11:39
źródło: SkySports
 

W poniedziałek zostaną dopięte wszystkie formalności związane z transferem Duszana Kuciaka z Legii Warszawa do Hull City. Warszawski klub zarobi na Słowaku około 250 tysięcy funtów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTo wcale nie tak źle, biorąc pod uwagę, że Kuciakowi za kilka miesięcy kończył się kontrakt z Legią. Od dłuższego czasu wszystko wskazywało na to, że słowacki bramkarz nie będzie zainteresowany jego przedłużeniem. Dlatego przy Łazienkowskiej nikt już nie próbował namawia go do pozostania.

Wręcz przeciwnie, postanowiono skorzystać z ostatniej okazji do zarobienia paru groszy na jego transferze. Kuciak jeszcze dzisiaj przejdzie testy medyczne w Hull i podpisze kontrakt z "Tygrysami.". Niewykluczone, że od nowego sezonu będzie występował z nowym klubem w Premier League, bo Hull to główny kandydat do awansu z The Championship.

Pytanie tylko, czy Kuciak rzeczywiście będzie w zespole "Tygrysów" podstawowym bramkarzem Można mieć wątpliwości, bo jak do tej pory świetnie w bramce drużyny prowadzonej przez Kenny'ego Jacketa spisuje się Allan McGregor. 34-letni reprezentant Szkocji zalicza się do ścisłej czołówki golkiperów na zapleczu angielskiej Premier League i na razie nie ma żadnego powodu, żeby sadzać go na ławce rezerwowych.

Wręcz przeciwnie, wygląda na to, że od tej roli swoją przygodę z Hull City rozpocznie Kuciak...

 
 
Słowa kluczowe: kuciak | legia | hull | jackett | mcgregor
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz