Aktualności
 
Niedoszła gwiazda Lechii w... Brazylii!
 
30. stycznia 2016, 02:21
źródło: własne
 
Lechia Gdańsk zrezygnowała zimą z usług Bruno Nazario. Mimo, że Brazylijczyk był wypożyczony z niemieckiego Hoffenheim do końca sezonu, odesłano go z powrotem pół roku wcześniej. Teraz z jego usług postanowiło skorzystać Cruzeiro.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNazario występował w Lechii przez półtora roku. Obiecywano sobie po nim bardzo wiele, ale młody Brazylijczyk, mówiąc delikatnie, nie błyszczał. Pod koniec zeszłego roku stracił miejsce nie tylko w składzie, ale w ogóle nie był brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej.

Po zakończeniu rundy Nazario usłyszał, że Lechia rezygnuje z niego i że może wracać do Hoffenheim. W Niemczech jednak nie zagrzał długo miejsca, bo zgłosił się po niego jeden z najsłynniejszych brazylijskich klubów Cruzeiro Belo Horizonte. 21-letni pomocnik został ponownie wypożyczony przez niemiecki klub na półtora roku, tym razem do Brazylii.

Ciekawe jak będzie prezentował się po powrocie do ojczyzny Najpierw jednak będzie musiał przebić się do składu Cruzeiro co wcale nie musi być prostym zadaniem...
 
 
Słowa kluczowe: nazario | lechia | gdansk | cruzeiro | hoffenheim
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz