Aktualności
 
Obrońca z Bundesligi piłkarzem Legii?!
 
27. stycznia 2016, 15:40
źródło: własne
 

Wydaje się że legia w końcu zakończy sukcesem poszukiwania lewego obrońcy Ma nim zostać Adam Hlousek z VfB Stuttgart. 27-letni Czech nie należy jednak do podstawowych graczy niemieckiego zespołu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSprawę z czeskim obrońcą zasugerował na Twitterze prezes Legii Bogusław Leśnodorski, który swoim starym zwyczajem podał inicjały zawodnika który ma trafić do warszawskiego zespołu. Tym razem ma chodzić o Hlouska który w końcu mógłby rozwiązać problemy z obsadą lewej strony defensywy, gdzie Legia ma w zasadzie od wielu miesięcy tylko Tomasza Brzyskiego.

Hlousek to nominalny lewy obrońca, ale w razie potrzeby może też grać jako skrzydłowy. To też pozycja, na którą w klubie z Łazienkowskiej szukają wzmocnień. Jesienią czeski piłkarz rozegrał w barwach zespołu ze Stuttgartu osiem spotkań. Hlousek ma ważny kontrakt z niemieckim klubem do końca czerwca 2018 roku, więc w grę wchodziłby transfer gotówkowy lub wypożyczenie.

Hlousek zanim trafił do Stuttgartu, reprezentował barwy
Slavii Praga, Kaiserslautern i Nurnberg. Ma na swoim koncie także sześć występów w reprezentacji Czech. Negocjacje są na zaawansowanym etapie, bo obrońca VfB Stuttgart ma w czwartek pojawić się w Warszawie.

 
 
Słowa kluczowe: hlousek | legia | stuttgart | brzyski | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz