Aktualności
 
Kolejne wzmocnienie Wisły Kraków!
 
26. stycznia 2016, 10:35
źródło: własne
 

Trenera Tadeusza Pawłowskiego przekonał do siebie testowany od kilku dni w Wiśle Kraków Witalij Bałaszow. 25-letni Ukrainiec z "Białą Gwiazdą" związał się roczny kontraktem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćByły skrzydłowy Czernomorca Odessa zaprezentował się z bardzo dobrej strony w sparingu przeciwko słowackiej Żilinie. To po tym meczu, Pawłowski miał powiedzieć, że chciałby go mieć w swojej drużynie. Ukrainiec poleciał z krakowski zespołem na zgrupowanie do Turcji. Ostateczna decyzja co do jego przyszłości miała zapaść po powrocie do Polski, ale pod Wawelem uznano, że nie ma sensu dalej zwlekać.

"Biała Gwiazda" potrzebowała wzmocnień na bokach boiska, żeby nie być tak bardzo uzależniona od sinusoidalnej formy Wilde-Donalda Guerriera. W dodatku na razie nie wiadomo, czy Haitańczyk będzie w pełni zdrowia na początek rundy wiosennej, bo obecnie jest kontuzjowany. Wiśle udało się pozyskać Patryka Małeckiego, ale to było mało. Dlatego trenerowi Pawłowskiemu tak bardzo zależało na podpisaniu kontraktu z Bałaszowem.

Ukrainiec był wolnym zawodnikiem, na jego transfer nie trzeba było wydawać ani złotówki. Przez całą swoją dotychczasową karierę związany był z Czernomorcem Odessa. Latem ubiegłego roku wygasł mu jednak kontrakt z ukraiński klubem i nie został przedłużony. Przez ostatnie kilka miesięcy Bałaszow pozostawał bez przynależności klubowej.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz