Aktualności
 
Kolejny podstawowy gracz opuści Lechię?!
 
25. stycznia 2016, 13:43
źródło: trojmiasto.sport.pl
 

Po Arielu Borysiuku, kolejnym graczem, który zimą może opuścić Lechię Gdańsk, jest Maciej Makuszewski. W grę jednak nie wchodzi transfer do Legii, jak niektóre źródła podawały, ale raczej kierunek zagraniczny.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMakuszewski opuścił zgrupowanie Lechii w Turcji i wrócił do Gdańska, żeby poddać się badaniom. Skrzydłowy gdańskiego zespołu narzeka na kontuzję łydki i na razie musi przerwać treningi. Nie wiadomo jednak, czy jak do nich wróci, dalej będzie piłkarzem klubu z Trójmiasta. Jego menedżer Mariusz Piekarski przyznaje, że pracuje nad jego transferem.

- Na ten moment klub nie otrzymał za niego żadnej oferty, tym bardziej z Legii. Nie wiem jednak co się wydarzy w najbliższych dniach. Wiadomo, że ja ze swojej strony robię jakieś ruchy, pracuję, ale okienko transferowe zamyka się w następny poniedziałek. Wszystko powinno się wyjaśnić do końca tygodnia - mówi w rozmowie z trojmiasto.sport.pl Piekarski.

Prawdopodobnie klubem zainteresowanym pozyskaniem Makuszewskiego jest
Vitoria Setubal. Trenerem tego zespołu Joaquim Machado, który był także niedawno szkoleniowcem Lechii i doskonale zna możliwości "Makiego". W grę miałoby wchodzić wypożyczenie z opcją transferu definitywnego.

 
 
Słowa kluczowe: makuszewski | lechia | gdansk | piekarski | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz