Aktualności
 
Cracovia ma już następcę Rakelsa
 
25. stycznia 2016, 12:39
źródło: własne
 

Działacze Cracovii bardzo szybko znaleźli zawodnika, który w krakowskim zespole ma zastąpić Denissa Rakelsa. Nowym graczem zostanie najprawdopodobniej Anton Karaczanakow ze Slavii Sofia.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować24-letni Bułgar ma za sobą dobrą rundę jesienną w miejscowej ekstraklasie. Dzięki swojej postawie, zasłużył na powołanie do reprezentacji swojego kraju na mecze eliminacji Euro 2016 z Chorwacją i Azerbejdżanem. Debiutu się nie doczekał, ale to tylko kwestia czasu, aż zacznie podgrywać ważną rolę w narodowym zespole.

Co ciekawe Karaczanakow był już raz blisko podpisania kontraktu z Cracovią. Negocjacje były bardzo zaawansowane, ale ostatecznie Bułgar nie zdecydował się na przeprowadzkę pod Wawel. Teraz ma być jednak inaczej, bo skrzydłowy Slavii Sofia jest przekonany do zmiany pracodawcy. Niedługo powinien pojawić się w Krakowie na testach medycznych. "Pasy" zapłacą za niego około 200 tysięcy euro.

W drużynie Jacka Zielińskiego Karaczanakow ma zastąpić Denissa Rakelsa, który lada chwila powinien przenieść się do angielskiego Reading. Na razie Łotysz jest przesunięty do rezerw Cracovii za samowolny wyjazd na testy medyczne do angielskiego klubu.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz