Aktualności
 
Trener Legii zrezygnował z Furmana!
 
25. stycznia 2016, 11:47
źródło: własne
 

Dominik Furman nie będzie wiosną piłkarzem Legii. Warszawski klub zdecydował się na skrócenie jego wypożyczenia z Toulouse. 23-letni pomocnik wraca do francuskiego klubu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTo decyzja trenera Legii Stanisława Czerczesowa. Rosjanin uznał, że wiosną Furman nie będzie mu potrzebny. W środku pola szkoleniowiec warszawskiego zespołu dysponuje kłopotem bogactwa. Oprócz Tomasza Jodłowca i Stojana Vranjesa, do wyboru ma także Ariela Borysiuka, który zimą został ściągnięty z gdańskiej Lechii. Jest także doświadczony Ivica Vrdoljak, który jednak od dłuższego czasu jest kontuzjowany.

Furmanowi przypadłaby w najlepszym wypadku rola rezerwowego. Dodatkowo, piłkarz miał w swojej umowie wypożyczenia do Legii wpisaną klauzulę odstępnego w wysokości 900 tysięcy euro. Tyle warszawski klub nie zamierzał wykładać na jego transfer, tym bardziej, że Czerczesow nie widział go w jednej z kluczowych ról w swoim zespole.

Furman wraca do Toulouse, ale wielkich szans na grę we francuskim klubie nie ma. Prawdopodobnie zostanie sprzedany lub wypożyczony do innego zespołu. Latem, jego pozyskaniem zainteresowane było Karlsruhe, które występuje w niemieckiej 2. Bundeslidze.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz