Aktualności
 
Pomocnik na "wylocie" z Legii
 
22. stycznia 2016, 08:03
źródło: przegladsportowy.pl
 

Według "Przeglądu Sportowego" Legia może zrezygnować z usług Dominika Furmana. Młody pomocnik jest tylko wypożyczony do warszawskiego klubu z francuskiego Toulouse do końca sezonu, ale jego pobyt miałby zostać skrócony.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWobec transferu Ariela Borysiuka w środku pola wicemistrza Polski, zrobił się duży tłok. Ofiarą takiego stanu rzeczy może być Furman, który jest tylko wypożyczony z Tuluzy. W umowie z francuskim klubem zawarta jest klauzula, pozwalająca Legii dokonać w czerwcu transferu definitywnego. Wynosi około 900 tysięcy euro, co jest kwotą, której w Legii nie zamierzają wykładać.

O tym, że w stołecznym klubie nie wiążą już planów z Furmanem ma świadczyć też fakt, że został pominięty przy ustalaniu składu na czwartkowy mecz sparingowy z NV Zavrc. U trenera Stanisława Czerczesowa podstawowymi środkowymi pomocnikami mają być Tomasz Jodłowiec i wspomniany wcześniej Borysiuk. Furmanowi przypadłaby rola co najwyżej rezerwowego. Dlatego opcją ze skróceniem jego wypożyczenia jest brana pod uwagę.

 
 
Słowa kluczowe: furman | legia | toulouse | czerczesow | borysiuk | jodlowiec
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz