Aktualności
 
Wybrał Besiktas zamiast Legii...
 
21. stycznia 2016, 15:15
źródło: bjk.com.tr
 

Legia była zainteresowana wypożyczeniem ze Spartaka Moskwa Arasa Ozbiliza, ale musi poszukać sobie innego celu transferowego. Reprezentant Armenii lada chwila podpisze kontrakt z Besiktasem Stambuł.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO zainteresowaniu Legii Ozbilizem,, kilka dni temu informowały rosyjskie media. Warszawski klub opatrywał w nim idealnego kandydata na nowego skrzydłowego. Problemem były jednak zarobki piłkarza, który w rosyjskim klubie zarabiał ponad milion euro rocznie. Dlatego w grę wchodziło jedynie wypożyczenie do końca sezonu i to pod warunkiem, że Spartak dalej płaciłby mu część wynagrodzenia.

Moskiewski klub znalazł jednak lepszego kontrahenta. Ozbilizem, który jesienią był tylko rezerwowym w Spartaku, zainteresował się Besiktas Stambuł. Tury byli na tyle zdecydowani, żeby sprowadzić reprezentanta Armenii, że sprawy potoczyły się błyskawicznie. Ormianin jest już w Stambule i lada chwila powinien podpisać kontrakt z tureckim klubem.

Ozbiliz stracił cały poprzedni sezon z powodu poważnej kontuzji i jesienią trudno mu było wrócić do dawnej formy, kiedy był podstawowym piłkarzem Spartaka. Rola rezerwowego nie odpowiadała mu na dłuższą metę, dlatego chciał zmienić otoczenie. Przez moment wydawało się, że może trafić do Legii, ale warszawski klub bez trudu został przebity przez Besiktas. Co ciekawe, Ozbiliz od razu po podpisaniu kontraktu ma być wypożyczony na pół roku do hiszpańskiego Rayo Vallecano i tam probować odbudować formę.

 
 
Słowa kluczowe: ozbiliz | legia | spartak | moskwa | besiktas
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz