Aktualności
 
Cracovia z nowym obrońcą od zaraz
 
21. stycznia 2016, 09:39
źródło: własne
 

Podczas zgrupowania w Hiszpanii, do zespołu Cracovii prawdopodobnie dołączy Florin Bejan. "Pasy" podpisały z nim kontrakt, który wchodzi w życie od 1 lipca, ale wszystko wskazuje na to, że Rumun trafi pod Wawel już tej zimy.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBejan jest zawodnikiem Targu Mures, ale w czerwcu kończy mu się kontrakt. Nowego nie podpisze, bo już związał się umową z Cracovią. "Pasy" jednak chcą mieć go u siebie już w rundzie wiosennej i wszystko wskazuje na to, że dojdą do porozumienia z rumuńskim klubem. Tym bardziej, że obecny pracodawca Bejana boryka się z ogromnymi problemami finansowymi. Z tego powodu na początku stycznia, z rumuński zespołem rozstał się Paweł Golański, który trafił do Górnika Zabrze.

Bejan także chciałby jak najszybciej opuścić "tonący okręt" i przenieść się do Cracovii już teraz. Jego przyjście spowodowało by że trener Jacek Zieliński miałby wiosną szersze pole manewru w defensywie i większą konkurencję o miejsce w podstawowym składzie. Do porozumienia brakuje niewiele i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, Bejan powinien pojawić się w Cracovii podczas zgrupowania w hiszpański Alicante.

 
 
Słowa kluczowe: bejan | cracovia | targu | mures | zielinski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz