Aktualności
 
Wisła Kraków dopina kolejne wzmocnienie!
 
18. stycznia 2016, 19:40
źródło: własne
 

W przerwie zimowej Wisłę Kraków wzmocnili już Zdenek Ondraszek i Patryk Małecki Trzeci nowy piłkarzem, którego wiosną będzie miał do dyspozycji trener Tadeusz Pawłowski będzie Rafał Pietrzak z GKS-u Katowice.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLewy obrońca z zaplecza ekstraklasy dwa tygodnie temu podpisał kontrakt z "Białą Gwiazdą", który miał obowiązywać od lipca, po wygaśnięciu jego obecnej umowy z GKS-em. To oznaczałoby, że rundę wiosenną, Pietrzak musiałby spędzić jeszcze w katowickim zespole. Działacze Wisły sugerowali jednak, że będą starali się dojść do porozumienia z I-ligowcem i sprowadzić go do Krakowa już w styczniu.

Okazało się, że kompromis został osiągnięty, a warunki przestawione przez Wisłę zaakceptował GKS. Pietrzak już dostał od katowickiego klubu zgodę na rozpoczęcie treningów z "Białą Gwiazdą". O miejsce w podstawowy składzie będzie rywalizował z Maciejem Sadlokiem. Pod warunkiem, że były obrońca Ruchu Chorzów pozostanie w krakowskim zespole Nie jest tajemnicą, że interesują się nim Legia Warszawa i Lechia Gdańsk.

 
 
Słowa kluczowe: pietrzak | wisla | krakow | gks | katowice | sadlok
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz