Aktualności
 
Młody talent z Legii wiosną w I lidze?
 
15. stycznia 2016, 15:44
źródło: własne
 
W Legii czekają, aż rozbłyśnie na dobre talent Roberta Bartczaka. Na razie jednak młody piłkarz otrzyma szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności na I-ligowym froncie. Wiosną prawdopodobnie będzie występował w Zagłębiu Sosnowiec.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBartczak przebywa obecnie na zgrupowaniu z Legią na Malcie i o jego najbliższej przyszłości zadecyduje trener Stanisław Czerczesow. Ale powoli w Warszawie zwycięża opcja, że lepsze dla niego będą regularne występy w I lidze niż ogony w ekstraklasie w barwach Legii.


Tym bardziej, że możliwe jest, że w Zagłębiu Bartczak byłby ustawiany na pozycji numer 10. - Uważamy, że docelowo to dla niego najlepsza opcja. Trener Czerczesow także widzi go w przyszłości w roli klasycznej "dziesiątki" - mówi prezes Legii Bogusław Leśnodorski. W Legii, po transferze Kaspra Hamalainena, na występy na tej pozycji raczej nie miałby szans. Tym bardziej, że przecież Czerczesow ma do dyspozycji Ondreja Dudę. Co innego w Zagłębiu.

Wiosną drużyna z Sosnowca może zostać znowu konkretnie wzmocniona przez zaprzyjaźnioną Legię. Oprócz Bartczaka, na grę w Zagłębiu szanse mają Jakub Arak, Michał Bajdur czy Michał Kopczyński.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz