Aktualności
 
Trzech nowych obcokrajowców w Koronie?
 
14. stycznia 2016, 09:04
źródło: przegladsportowy.pl
 
Korona Kielce zamierza w styczniu pozyskać jeszcze trzech nowych piłkarzy. Kielecki klub prowadzi zaawansowane rozmowy z dwoma środkowymi obrońcami i napastnikiem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- Jesteśmy bliscy podpisania umów z dwoma stoperami i napastnikiem. Wszyscy z zagranicy. Na pewno nie ma wśród nich Marcina Kowalczyka - mówi "Przeglądowi Sportowemu" dyrektor sportowy Korony Arkadiusz Bilski. Nazwisko byłego, ośmiokrotnego reprezentanta Polski było od jakiegoś czasu łączone z kieleckim zespołem, ale wygląda na to, że 30-letni gracz nie trafi do drużyny trenera Marcina Brosza.


Koronie prawdopodobnie uda się także zatrzymać u siebie dwóch kluczowych graczy, którymi interesowały się inne kluby ekstraklasy. Chodzi o Vlastimira Jovanovicia i Kamila Sylwestrzaka. Pierwszy znajdował się na liście życzeń Górnika Zabrze, natomiast na drugiego ostrzyła sobie zęby Pogoń Szczecin. Obaj jednak mają pozostać w Kielcach. Sylwestrzak może też liczyć niebawem na podpisanie nowego kontraktu.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz