Aktualności
 
Thomalla odchodzi z Lecha!
 
11. stycznia 2016, 21:08
źródło: własne
 

Wiosną kibice Lecha Poznań nie zobaczą już w swoim zespole Denisa Thomallii. Niemiecki napastnik trafi do klubu 2. Bundesligi FC Heidenheim. Ma zostać wypożyczony na pół roku, z opcją transferu definitywnego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćThomalla już pod koniec zeszłego roku zadeklarował na łamach austriackich mediów, że chce jak najszybciej opuścić Lecha. Według niego, zrobiono z niego kozła ofiarnego słabych wyników zespołu na początku sezonu. Nie dodał jednak, że swoją fatalną dyspozycją, w znaczący sposób się di nich przyczynił...

Tak czy inaczej stało się jasne, że jego dni w poznańskim zespole są policzone. Początkowo wydawało się, że może trafić do swojego byłego klubu SV Ried. Austriacki klub deklarował, że chętnie przyjmie go z powrotem, ale ostatecznie Thomalla zdecydował się na inne rozwiązanie.

Napastnik Lecha przechodzi testy medyczne w 11. zespole 2. Bundesligi - FC Heidenheim. Niemiecki klub na razie zdecydował się na wypożyczenie, ale w umowie zostanie zawarta opcja pierwokupu, z której nowy pracodawca Thomallii będzie mógł skorzystać latem.

 
 
Słowa kluczowe: thomalla | lech | poznan | heidenheim | ried | urban
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno