Aktualności
 
Cracovia namawia czeskiego napastnika
 
8. stycznia 2016, 14:50
źródło: przegladsportowy.pl
 

Chce go Piast Gliwice, ale niewykluczone, że Tomas Pekhart wiosną zagra dla Cracovii. "Pasy" są zainteresowane sprowadzeniem czeskiego napastnika z niemieckiego Ingolstadt.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPekhart dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Negocjacje trwają i niewykluczone, ze niedługo wyląduje właśnie w Cracovii. Zainteresowanie właśnie tym zawodnikiem potwierdza trener "Pasów" Jacek Zieliński. - Jesteśmy nim zainteresowani, jest coś na rzeczy, sytuacja w tej sprawie rozwija się dynamicznie, życie pokaże co z tego wyjdzie - przyznał na łamach "Przeglądu Sportowego" szkoleniowiec krakowskiego zespołu.

Runda jesienne nie była dla Pekharta udana. W beniaminku Bundesligi wystąpił zaledwie cztery razy. - Wiem, że teraz stracił miejsce w Ingolstadt, ale bardziej kojarzę go z okresu, gdy grał w Norymberdze i strzelał dużo goli. To dobry chłopak – tłumaczy Zieliński. Czeski napastnik ma także ofertę przejścia do Piasta Gliwice, gdzie trenerem jest jego rodak Radoslav Latal. Wkrótce powinno wyjaśnić się, gdzie zagra Pekhart.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz