Aktualności
 
Pogoń na wiosnę bez Japończyka?
 
8. stycznia 2016, 12:57
źródło: własne
 

Nie tylko Patryk Małecki opuści zimą Pogoń Szczecin. Blisko rozstania z "Portowcami" jest także Takuya Murayama. Japończyk od jutra rozpocznie testy w kazachskim Irtyszu Pawłodar.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMurayama dostał pozwolenie od Pogoni, żeby udać się do tureckiej Antalyi na zgrupowanie Irtyszu. Tam ma ostatecznie zdecydować się jego przyszłość. W Pogoni raczej jej już przed sobą nie ma. Za pół roku kończy mu się kontrakt, który najprawdopodobniej nie zostanie przedłużony. Japończyk w ostatnim zasie zdecydowanie obniżył loty i nie jest już tak wartościowym ogniwem zespołu, jak dawniej.

U trenera Czesława Michniewicza przegrywa walkę o miejsce w podstawowym składzie. Dlatego szuka sobie innego klubu. Pojawiła się szansa na angaż w Kazahstanie i Murayama postanowił spróbować się tam "załapać".Klub z Pawłodaru w poprzednim sezonie zajął szóste miejsce w miejscowej ekstraklasie, co było sporym rozczarowaniem. Dlatego trwają poszukiwania nowych twarzy, które mogłyby wnieś nową jakość do drużyny. Wiele wskazuje na to, że jedną z nich zostanie Murayama.

 
 
Słowa kluczowe: murayama | pogon | szczecin | irtysz | michniewicz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz