Aktualności
 
Kolejny klub w grze o Milika
 
7. stycznia 2016, 15:12
 
Arkadiusz Milik był jednym z objawień minionego roku w europejskiej piłce. 21-letni napastnik świetnie spisywał się w barwach Ajaksu Amsterdam, jak i koszulce reprezentacji Polski. O jego transfer stara się obecnie kilka klubów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOstatnio Milik był przymierzany do Galatasaray Stambuł. Turcy chcą zwiększyć siłę ofensywną. Dlatego szukają napastnika. Jedno z czołowych miejsc na ich liście życzeń zajmuje właśnie Polak. Jednak nie tylko klub z nad Bosforu zabiega o byłego gracza Górnika Zabrze.

Wrócił temat przenosin Milika do Olympique Marsylia. Francuzi już w letnim okienku transferowym złożyli Ajaksowi ofertę kupna naszego napastnika, ale propozycja nie została przyjęta. Jak się okazuje szefowie tego klubu nie zapomnieli o Polaku. Według francuskich mediów, Marsylia na pozyskanie Milika może wydać 12 milionów euro.

Taka kwota może jednak nie wystarczyć. Przypomnijmy, że latem Ajax nie zgodził się sprzedać Polaka za 11 mln euro. Mało prawdopodobne jest też, by sam zainteresowany półroku przed Euro 2016 chciał zmienić otoczenie. Natomiast po mistrzostwach Europy we Francji jego wartość może znacznie wzrosnąć. 
 
 
Słowa kluczowe: milik | galatasaray | ajax | olympique | marsylia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz