Aktualności
 
Kolejny piłkarz o krok od transferu do Legii!
 
5. stycznia 2016, 08:40
źródło: katowickisport.pl/własne
 

Nie tylko Łukasz Burliga może zimą opuścić Wisłę Kraków. Jeszcze bliżej odejścia z zespołu "Białej Gwiazdy jest Maciej Sadlok. Obrońca "Białej Gwiazdy" może podpisać kontrakt z Legią już w tym tygodniu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNegocjacje są na bardzo zaawansowanym etapie. Legia oferuje za Sadloka milion złotych i prawdopodobnie ta oferta zostanie przyjęta. Pól oku temu warszawski klub oferował za niego dwa razy więcej, ale ówczesne władze Wisły nie zgodziły się na jego transfer do aktualnego wicemistrza Polski. Legia jednak nie zrezygnowała ze starań o uniwersalnego obrońcę i ponowiła ofertę. O ciekawe na transferze Sadloka zarobi także... Ruch Chorzów który ma w umowie z Wisłą zapewnione 20 procent od kwoty kolejnej transakcji z udziałem tego piłkarza.

Sadlok ma rozwiązać problem Legii z lewą obroną gdzie trener Stanisław Czerczesow może liczyć na razie tylko na doświadczonego Tomasza Brzyskiego. Poza tym wiślak może być brany pod uwagę także przy obsadzaniu środka defensywy. Czerczesow lubi graczy, którzy są wszechstronni i mogą z powodzeniem występować na kilku pozycjach. Dlatego notowania Sadloka przy Łazienkowskiej są bardzo wysokie. Do finalizacji transferu powinno dojść w ciągu najbliższych dni, tak żeby nowy gracz mógł od początku przygotowywać się z Legią do rundy wiosennej.

 
 
Słowa kluczowe: sadloklegia | wisla | krakow | brzyski | czerczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz