Aktualności
 
Pierwsze wzmocnienie Piasta Gliwice
 
4. stycznia 2016, 17:59
źródło: katowickisport.pl
 

Z lekkim opóźnieniem, ale w końcu piłkarzem Piasta Gliwice został Martin Bukata. Słowacki pomocnik przechodzi do zespołu lidera tabeli ekstraklasy z FC Koszyce. Sląski klub nie zapłaci za niego ani grosza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBukata miał trafić do Piasta już latem, ale wówczas klubu nie doszły do porozumienia w sprawie warunków transferu. Defensywny pomocnik co prawda trenował już nawet w Gliwicach, ale ostatecznie musiał wrócić do Koszyc, z którymi wiązał go ważny kontrakt. W końcu jednak udało się go rozwiązać z winy słowackiego klubu i Bukata oficjalnie zostanie zawodnikiem Piasta 1 lutego.

22-letni pomocnik podpisze z Piastem kontrakt do końca czerwca 2018 roku. - Taki kontrakt jest dla mnie dużą szansą. Wiem, że tutaj dostanę niezbędną stabilizację, bo Piast jest bardzo poukładanym klubem. W Gliwicach można się skupić tylko na graniu w piłkę, a to są warunki, które dają psychiczny spokój. Ale zdaję sobie jednocześnie sprawę, że taka umowa i spory kredyt zaufania, który muszę zacząć spłacać – powiedział "Sportowi" Bukata.

 
 
Słowa kluczowe: bukata | piast | gliwice | koszyce | latal
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz