Aktualności
 
Pogoń już działa! Gwiazda Zawiszy "Portowcem"
 
2. stycznia 2016, 21:30
źródło: własne/pogonszczecin.pl
 

Najlepszy zawodnik na zapleczu ekstraklasy – Kamil Drygas z Zawiszy Bydgoszcz, od lata będzie graczem Pogoni Szczecin. 24-letni pomocnik przejdzie do zespołu "Portowców" za darmo, po wygaśnięciu kontraktu z obecnym klubem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPogoń interesowała się Drygasem od dłuższego czasu, ale nie mogła dojść do porozumienia z Zawiszą w kwestii kwoty odstępnego. W końcu z Szczecinie zdecydowano, że poczekają, aż piłkarzowi zostanie pół roku do końca kontraktu w Bydgoszczy i podpiszą z nim umowę, która wejdzie w życie od lipca tego roku.

Drygas jesienią znajdował się w wyśmienitej formie. Na zapleczu ekstraklasy był najlepszym zawodnikiem. Jego liczby mówią same za siebie. Jako defensywny pomocnik strzelił w rozgrywkach ligowych i Pucharze Polski 13 bramek. Dzięki jego postawie, Zawisza liczy się w walce o awans do ekstraklasy.

- Wzmacniamy rywalizację w środku pola i stąd transfer Kamila - mówi dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk. - Cieszymy się, że doszliśmy do porozumienia z zawodnikiem. Wierzymy, że od przyszłego sezonu piłkarz będzie dawał dużo radości naszym kibicom – dodaje. Drygas podpisał z Pogonią trzyletni kontrakt.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz