Aktualności
 
Dwóch legionistów w Termalice?
 
30. grudnia 2015, 20:35
źródło: Legia.Net
 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza jest zainteresowana sprowadzeniem w styczniu dwóch zawodników warszawskiej Legii – Arkadiuszów Piecha i Malarza. Obaj nie należą do podstawowych graczy aktualnego wicemistrza Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDlatego beniaminek ekstraklasy ma nadzieję, że ich pozyskanie będzie możliwe. Trener Piotr Mandrysz już od lata zgłasza konieczność pozyskania odpowiedniej klasy napastnika. Problemy w ataku Termaliki mógłby rozwiązać właśnie Piech, który w Legii odgrywa marginalną rolę. W poprzedni sezonie, kiedy był wypogodzony do GKS-u Bełchatów, udowodnił jednak, ze nie zapomniał jak strzela się gole.

Drugim z legionistów do którego przymierza się Termalica jest Malarz. Doświadczony bramkarz przegrywa w warszawskim zespole rywalizację z Duszanem Kuciakiem. Już kilkakrotnie mówiło się, że jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie do końca roku, były golkiper GKS-u Bełchatów może poszukać sobie innego klubu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że przynajmniej w przypadku Malarza, Termalica będzie musiała obejść się smakiem. Rezerwowy bramkarz Legii nie zamierza w styczniu odchodzić z warszawskiego zespołu. Wręcz przeciwnie, chce zimą jeszcze raz rzucić rękawicę Kuciakowi i aprobować wygrać z nim rywalizację przed rundą wiosenną.

 
 
Słowa kluczowe: piech | malarz | termalica | nieciecza | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz