Aktualności
 
Trzy kluby w kolejce po napastnika "Górali"!
 
23. grudnia 2015, 09:44
źródło: przegladsportowy.pl
 

Jednym w wygranych rundy jesiennej w ekstraklasie jest Mateusz Szczepaniak z Podbeskidzia. Mimo, że "Górale" zakończyli ten rok na samym dnie tabeli to akurat wypożyczony z Miedzi Legnica piłkarz zapracował sobie na uwagę kilku mocniejszych klubów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSzczepaniak trafił latem do Bielsko-Białej z Miedzi na zasadzie wypożyczenia. Pod Klimczokiem zapewnili sobie jednak w umowie prawo pierwokupu za około 250 tysięcy złotych. Jak pokazała runda jesienna, młody napastnik jest warty znacznie więcej. Ale nie wiadomo, czy Podbeskidzie stać będzie na wyłożenie nawet takiej kwoty. Tym bardziej, że nie wiadomo, czy w przyszłym sezonie "Górale" nadal będą grali w ekstraklasie...

Dlatego o Szczepaniaka starają się już mocniejsze i bogatsze kluby z naszej ligi. Swoje oferty transferowe wysłali do Miedzi działacze Cracovii i Piasta Gliwice. Zainteresowany możliwością pozyskania wyróżniającego się zawodnika ekipy z Bielsko-Białej jest także poznański Lech. Wszyscy czekają na rozwój wypadków, bo Podbeskidzie ma czas na skorzystanie z prawa pierwokupu do końca maja. Jeśli Podbeskidzie nie zdecyduje się na transfer definitywny Szczepaniaka, młody napastnik nie będzie narzekał na brak ofert z ekstraklasy.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz