Aktualności
 
Spektakularny transfer nie dla Legii...
 
19. grudnia 2015, 12:59
źródło: własne
 
Najskuteczniejszy w historii napastnik reprezentacji Rosji Aleksandr Kierżakow nie zostanie zawodnikiem Legii Warszawa. Co prawda rosyjskie media donosiły, że rozmowy trwają, to jednak 33-letni snajper został wypożyczony z Zenitu do FC Zurych.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Rosyjskie media sportowe informowały, że Kierżakow ma ofertę z Legii Warszawa. Były piłkarz aktualnego wicemistrza Polski a dzisiaj menedżer piłkarski Roman Oreszczuk tłumaczył jednak, że to mało prawdopodobne, żeby 89-krotny reprezentant Rosji trafił na Łazienkowską. Okazało się, że wiedział, co mówi.

Kierżakow nie zostanie nowym piłkarzem Legii, bo właśnie do końca sezonu został wypożyczony z Zenitu Sankt Petersburg do szwajcarskiego FC Zurych. Doświadczony napastnik nie ma ostatnio zbyt dobrej passy, bo w rosyjskim gigancie przegrywał rywalizację o miejsce w podstawowym składzie. Dlatego postanowił poszukać okazji do regularnej gry gdzie indziej.

Temat jego ewentualnych przenosin do Legii zrodził się ze względu na osobę trenera Stanisława Czerczesowa. Rosyjski trener Legii nie ukrywa, że chciałby sprowadzić do zespołu graczy, których zna z z pracy w swojej ojczyźnie Pierwszy zresztą już trafił na Łazienkowską. Wygląda na to, że Artur Jędrzejczyk nie musi być jedynym wzmocnieniem, którego Legia poszuka na rynku rosyjskim.

 

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz