Aktualności
 
Kolejny wielki klub ogląda Drągowskiego
 
17. grudnia 2015, 14:47
źródło: Daily Star
 
Tym razem chodzi o Arsenal. Wysłannicy "Kanonierów" mieli obserwować Bartłomieja Drągowskiego podczas niedawnego meczu Jagiellonii w Chorzowie z miejscowy Ruchem.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

18-letni bramkarz "Jagi" zachował w tym meczu czyste konto a Jagiellonia rozgromiła "Niebieskich" 4:0. "Drążek" jednak nie miał w nim za wiele pracy, bo gospodarze przez dłuższy czas grali w osłabieniu i praktycznie nie zagrażali bramce ekipy z Białegostoku.

Drągowskim wyraża zainteresowanie wiele czołowych, zagranicznych klubów. Od obserwowania do transferu co prawda jeszcze daleka droga, ale należy się spodziewać, że wkrótce bramkarz młodzieżowej reprezentacji Polski zmieni klub. Jeszcze niedawno deklarował ze chciałby zostać w Jagiellonii do końca sezonu i odejść dopiero latem przyszłego roku, ale ostatnio już nie ma nic przeciwko transferowi w zimowym okienku transferowym.

Możliwy jest też wariant, że do transferu dojdzie w styczniu, a Drągowski pozostanie jeszcze na pół roku w Jagiellonii na zasadzie wypożyczenia ze swojego nowego klubu. Taki obrót spraw byłby najkorzystniejszy dla klubu z Białegostoku. Jagiellonią chce zarobić na transferze swojej gwiazdy około czterech milionów euro.

Jeśli za zakup Drągowskiego zdecydowałby się Arsenal, golkiper Jagiellonii zostałby trzecim polskim bramkarzem w historii "Kanonierów". Przypomnijmy, że zawodnikiem klubu z Emirates Stadium był Łukasz Fabiański, a wciąż pozostaje nim Wojciech Szczęsny, który aktualnie jest wypożyczony do Romy.

 
 
Słowa kluczowe: dragowski | arsenal | jagiellonia | fabianski | szczesny
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz