Aktualności
 
Legia sprowadzi kolegę Nikolicia?
 
9. grudnia 2015, 14:40
źródło: hungarianfootball.com
 

Wiele wskazuje na to, że Legia może zatrudnić kolejnego, po Nemanji Nikoliciu reprezentanta Węgier. Tym razem chodzi o skrzydłowego Videotonu Szekesfehervar Adama Gyurcso.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować24-letni piłkarz w styczniu będzie do wzięcia za darmo. Jego umowa z Videotonem wygasa i podobnie jak Nikolić latem, może zmienić klub bez konieczności płacenia za niego kwoty odstępnego. Zainteresowana jest Legia, która zastanawiała się nad sprowadzeniem kolegi Nikolicia już kilka miesięcy temu. Wtedy ostatecznie nie zdecydowała się na ten krok, ale teraz wobec tego, że z klubem z Łazienkowskiej kontraktu nie przedłuży najprawdopodobniej Michał Żyro, będzie potrzebowała nowego skrzydłowego.

Gyurcso zachwala także działaczom Legii sam Nikolić. Nic dziwnego, bo w barwach Videotonu to właśnie po akcjach skrzydłowego reprezentacji Węgier, obecny snajper Legii strzelał najwięcej goli. Lider klasyfikacji strzelców naszej ekstraklasy zapewne nie miałby nic przeciwko żeby ponownie współpracować z nim, tyle że tym razem w zespole Legii. Ale warszawski klub nie jest jedynym klubem, który chciałby pozyskać Gyurcso W kolejce po reprezentanta Węgier ustawił się także Celtic Glasgow.

 
 
Słowa kluczowe: gyurcso | legia | nikolic | celtic | zyro | videoton
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz