Aktualności
 
Pierwsze wzmocnienie Legii już zaklepane!
 
9. grudnia 2015, 10:33
źródło: własne
 

Oficjalna strona FK Krasnodar poinformowała o zawarciu porozumienia z Legią w sprawie wypożyczenia do warszawskiego klubu Artura Jędrzejczyka. Reprezentant Polski ma występować w zespole wicemistrza Polski do końca sezonu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO tym, że Legia zabiega o powrót "Jędzy", przynajmniej czasowy, informowaliśmy od dłuższego czasu. - Potwierdzam, że taki temat istnieje. Rozmawiamy z Legią, rzeczywiście chodzi o wypożyczenie. Jakie są szanse na to, że Artur trafi z powrotem do warszawskiego klubu? Myślę, że to realna perspektywa – mówił nam niedawno menedżer Jędrzejczyka Mariusz Piekarski. Jak widać, sprawa została już załatwiona i jeden z ulubieńców kibiców z Łazienkowskiej, ponownie będzie występował w warszawskim zespole.

"Jędza" szukał rozwiązania, które pozwoliłoby mu jak najlepiej przygotować się do Euro 2016. W Rosji wszedł w życie limit obcokrajowców mogących uczestniczyć w jednym meczu i to spowodowało, że reprezentant Polski nie mógł liczyć na regularne występy. Chcąc znaleźć się w kadrze trenera Adama Nawałki, nie mógł ryzykować i wolał wrócić do Legii, w której wiosną powinien być jedną z wiodących postaci.

 
 
Słowa kluczowe: jedrzejczyk | legia | krasnodar | piekarski | czerczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz