Aktualności
 
W Pogoni mają już dość Małeckiego…
 
7. grudnia 2015, 02:23
źródło: własne
 
Wszystko wskazuje na to, że to ostatnie miesiące Patryka Małeckiego w Pogoni szczecin. Niesfornemu piłkarzowi w czerwcu przyszłego roku kończy się kontrakt z "Portowcami" i w Szczecinie nikt nie zamierza go przedłużać.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Małecki znany jest z trudnego charakteru, który co i rusz daje o sobie znać. Ostatnio podpadł trenerowi Czesławowi Michniewiczowi. Podczas meczu z Lechią Gdańsk były piłkarz Wisły Kraków został zmieniony, w swoim stylu obraził się i schodząc z boiska nie podał ręki szkoleniowcowi Pogoni.

- Takiej sytuacji dłużej nie będę akceptować. To ostatnia szansa dla Patryka. Powiedziałem mu to w szatni zaraz po meczu. Nie może być tak, że schodząc z boiska nie podaje nikomu ręki i jest obrażony. Rozmawiałem z nim i wie, że to jego ostatni taki wyskok. Raz mamy dni lepsze, a raz gorsze, ale coś takiego nie może się więcej zdarzyć – mówił stanowczo Michniewicz.

To nie pierwszy tego typu "wyskok" Małeckiego w Pogoni. Jeszcze bardziej impulsywnie były piłkarz "Białej Gwiazdy" zareagował na zmianę za kadencji trenera Dariusza Wdowczyka. Wtedy też nie miał zamiaru podać szkoleniowcowi ręki, a schodzą z boiska miotał wulgarne słowa i kopnął z całej siły w ławkę rezerwowych. Jego zachowanie mocno wzburzyło Wdowczyka, który odbył z Małeckim poważną rozmowę wychowawczą i zapowiedział mu, że więcej podobnych zachowań nie będzie tolerował.

W Szczecinie maja już dość ciągłych kłopotów wychowawczych z Małeckim. Z jego postawy na boisku wielkich korzyści nie ma. Goli i asyst w jego wykonaniu jest jak na lekarstwo. Natomiast wiele do życzenia pozostawia jego charakter i podejście do wykonywanego zawodu. Dlatego Pogoń pozbędzie się go latem z nieukrywana ulgą…  

 
 
Słowa kluczowe: malecki | pogon | szczecin | michniewicz | wdowczyk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz