Aktualności
 
Kuciak niezainteresowany przedłużeniem kontraktu z Legią?
 
5. grudnia 2015, 17:54
źródło: własne
 

Legia ma coraz mniej czasu, żeby dogadać się w sprawie nowego kontraktu z Dusanem Kuciakiem. Jeśli do końca roku nie dojdzie do porozumienia ze słowackim bramkarzem, ten w styczniu będzie mógł podpisać umowę z dowolnym klubem, bez zgody Legii.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDwa tygodnie temu Legia zaproponowała nową umowę Kuciakowi. Na tych samych warunkach, co do tej pory. Słowak ją odrzucił. Od tej pory sprawa utknęła w martwym punkcie. Przy Łazienkowskiej zastanawiają się, czy porozumienie z bramkarzem w ogóle jest możliwe. Wiadomo, że Kuciak ma oferty z zagranicznych klubów. Z angielskiej Championship, ale nie tylko. W grę wchodzi także kierunek belgijski.

Przypomnijmy, że Słowaki bramkarz chciał odejść już latem, kiedy pojawiła się oferta z Hull City. Anglicy dawali za niego 1,1 milion funtów, ale Legia zdecydowała się odrzucić propozycję, gdyż nie była przygotowana na odejście podstawowego bramkarza w ostatnich dniach letniego okienka transferowego. Dla Kuciaka jednak taka decyzja była rozczarowaniem, bo Słowak chciał spróbować swoich sił w Anglii.

Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt tej sprawy. W klubach angielskiej The Championship może liczyć na dużo większe pieniądze, niż przy Łazienkowskiej. Dlatego do zmiany decyzji i pozostanie w Legii, Kuciaka może nakłonić tylko naprawdę lukratywna oferta z warszawskiego klubu. Niewykluczone, że jeśli strony nie dojdą do porozumienia, bramkarz stołecznego zespołu odejdzie już w trakcie zimowego okienka transferowego. A Legia spróbuje na nim jeszcze cokolwiek zarobić.

 
 
Słowa kluczowe: kuciak | legia | hull
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz