Aktualności
 
Bramkarz Legii może trafić do I ligi
 
3. grudnia 2015, 08:07
źródło: własne/suwalki24.pl
 

Czwarty bramkarz Legii Warszawa Artur Haluch przebywa na testach w zespole z zaplecza ekstraklasy – Wigrach Suwałki. Młody golkiper może być kolejnym zawodnikiem wicemistrza Polski, który zostanie wypożyczony do drużyny "Biało-Niebieskich".
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW barwach Wigier występują już dwaj inni legioniści – Bartłomiej Kalinkowski i Łukasz Moneta. Obaj są wypożyczeni z warszawskiego klubu do końca sezonu. W poprzednich rozgrywkach, w zespole z Suwałk grał natomiast Łukasz Kopczyński, który został nawet uznany najlepszym zawodnikiem Wigier w zeszłym sezonie. W obecnym powrócił do Legii, ale jak na razie nie może się przebić i występuje głównie w III-ligowych rezerwach.

Teraz szansę na angaż w zespole Wigier ma kolejny młody zawodnik Legii. Tym razem chodzi o bramkarza Artura Halucha. Jeśli 20-letni bramkarz zaprezentuje się z dobrej strony, rundę wiosenną może spędzić na wypożyczeniu do I-ligowca. Dyrektorem sportowym suwalskiej ekipy jest legenda warszawskiego klubu – Jacek Zieliński, co na pewno ułatwia kontakty na linii Legia – Wigry.

Haluch w klubie z Łazienkowskiej jest czwartym bramkarzem. Na wygranie rywalizacji z Duszanem Kuciakiem i Arkadiuszem Malarzem nie ma obecnie żadnych szans. Z kolei w III-ligowych rezerwach pierwszy do gry jest Jakub Szumski, Haluch zaliczył w nich jedynie dwa występy jesienią.

 

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz