Aktualności
 
Obrońca Wisły na celowniku Lazio?!
 
17. listopada 2015, 14:11
źródło: calciomercato.it
 

Sensacyjne informacje napływają z Włoch. Otóż Lazio, które szuka wzmocnień w defensywie, może sięgnąć po obrońcę Wisły Richarda Guzmicsa. Reprezentant Węgier był obserwowany przez skautów Lazio podczas meczów przeciwko Norwegii.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGuzmics to jeden z filarów defensywy krakowskiego zespołu. Z Arkadiuszem Głowackim tworzą jeden z najlepszych duetów środkowych obrońców w naszej ekstraklasie. Ale dobra postawa Guzmicsa został zauważona przede wszystkim poprzez występy w reprezentacji Węgier, która zakwalifikowała się na Euro 2016, pokonując w barażowym dwumeczu Norwegię. Na tych spotkaniach wiślaka obserwowali wysłannicy Lazio i musieli być zadowoleni z tego, co zobaczyli w jego wykonaniu.

Warto podkreślić, że celem transferowym numer jedna jest dla Lazio Brazylijczyk Douglas z Dnipro Dniepropietrowsk. Ale z nim związany jest pewien problem. Trzeba na niego wyłożyć ponad pięć milionów euro. Natomiast Guzmics, który na razie jest opcją rezerwową dla rzymskiego klubu, jest stosunkowo tani. Niewykluczone, że to może być argument decydujący na korzyść węgierskiego obrońcy Wisły. Wydaje się, że krakowski klub byłby puścić 28-letniego Guzmicsa za nieco ponad milion euro.

 
 
Słowa kluczowe: guzmics | wisla | krakow | lazio | glowacki
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz