Aktualności
 
Urban przekona Hamalainena do pozostania w Lechu?!
 
16. października 2015, 18:25
źródło: poznan.sport.pl
 
Temat dalszej przyszłości Kaspera Hamalainena przy Bułgarskiej wydawał się już przesądzony. Finowi w grudniu kończy się kontrakt z obecnym klubem. Do tej pory wydawało się, że piłkarz odejdzie z Lecha. Teraz jednak nie jest to takie pewne.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJak się okazuje sporo się zmieniło w tej sprawie po przyjściu do klubu Jana Urbana. Nowy szkoleniowiec "Kolejorza" spotkał się z piłkarzem sam na sam i porozmawiał z nim w cztery oczy. - Gdy przychodziłem do Lecha Poznań, to wydawało mi się, że temat pozostania Kaspra jest przegrany, bo do grudnia niedaleko, a wciąż nie ma jasnego, konkretnego sygnału w jego sprawie. Ale po rozmowie wydaje mi się, że jest szansa, by przekonać Kaspra do tego, żeby został w Lechu. Oczywiście wiele będzie zależało od warunków, które klub mógłby mu zaproponować - mówi nowy trener "Kolejorza".

Fin jest jednym z liderów Lecha i jego odejście z klubu byłoby wielką stratą z punktu widzenia sportowego jak i finansowego, bo Hamalainen z nowym klubem mógłby się związać bez konieczności płacenia mistrzom polski sumy odstępnego. Od dłuższego czasu piłkarzem Lecha interesuje się Broendby Kopenhaga, ale na razie nic nie zostało jeszcze przesądzone.

29-letni reprezentant Finlandii gra w Lechu Poznań od początku 2012. Wystąpił w 93 meczach ligowych, w których zdobył 28 bramek.
 
 
Słowa kluczowe: hamalainen | lech | poznan | urban | skorza | broendby
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz