Aktualności
 
Legionista odejdzie do Olympiakosu?!
 
2. października 2015, 13:19
źródło: Przegląd Sportowy
 
Być może już niedługo Łukasz Broź straci najgroźniejszego konkurenta do miejsca w podstawowym składzie Legii Warszawa. Klub z Łazienkowskiej prowadzi zaawansowane rozmowy na temat sprzedaży Bartosza Bereszyńskiego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKupnem prawego obrońcy wicemistrzów Polski bardzo zainteresowany jest Olimpiakos Pireus. Według informacji "Przeglądu Sportowego" przedstawiciele obu klubów już prowadzą rozmowy w tej sprawie. Podobno negocjacje są bardzo zaawansowane. Jego ewentualny transfer jest bardzo prawdopodobny jeszcze z jednego powodu. Legia w jego przypadku musi postępować bardzo ostrożnie, bo niedługo może nie zarobić na jego sprzedaży ani grosza.

W czerwcu przyszłego roku wygasa kontrakt Bereszyńskiego z Legią. Zimowe okienko transferowe może być więc ostatnią okazją, by klub z Łazienkowskiej mógł uzyskać pieniądze za 23-letniego piłkarza. Na prwej stronie defensywy Legia jest zabezpieczona na wypadek jego odejścia. W zespole jest doświadczony Łukasz Broź i w takim wypadku to on stałby się niekwestionowanym numerem jeden na tej pozycji w warszawskiej ekipie. Ostatnio obaj piłkarze grali na zmianę, ale w tych ważniejszych spotkaniach występował raczej Bereszyński.
 
 
Słowa kluczowe: bereszynski | legia | olympiakos | broz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz