Aktualności
 
Były wiślak przez Włochy trafił do Lechii
 
31. sierpnia 2015, 15:33
źródło: własne
 
W Lechii Gdańsk ani na moment nie zwalnia tempa w trakcie ostatniego dnia okienka transferowego. Tym razem potwierdzono transfer Michała Chrapka z Catanii. Były pomocnik Wisły Kraków po 14 miesiącach wraca do ekstraklasy.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćChrapek przechodził z Wisły Kraków do Catanii za 1,5 miliona euro. Jednak źle trafił bo włoski klub zaraz potem uwikłał się w aferę korupcyjną i zostało mu udowodnione ustawianie meczów na zapleczu Serie A. Klub byłego wiślaka został karnie zdegradowany do III ligi Jasne stało się, że to koniec przygody Chrapka w tym klubie. Jego bilans we włoskiej Serie B to 25 występów i jeden gol.

Po nieco ponad roku, 23-letni pomocnik zdecydował się na powrót do ekstraklasy. Tym razem jednak nie będzie reprezentował barw "Białej Gwiazdy", ale Lechię. Jego powrotem zainteresowana była także Wisła ale gdański zespół był w stanie zaproponować Chrapkowi zdecydowanie lepsze warunki. Dla gdańskiego klubu to już ósme wzmocnienie w letnim okienku transferowym. Adam Chrzanowski, Lukas Haraslin, Milos Krasić, Grzegorz Kuświk, Mario Maloca, Marko Marić i Neven Marković.
 
 
Słowa kluczowe: chrapek | lechia | gdansk | catania | wisla | krakow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz