Aktualności
 
Sobiech też w 2. Bundeslidze?!
 
4. sierpnia 2015, 10:57
źródło: liga-zwei.de
 
TSV 1860 Monachium jest zainteresowanie ściągnięciem nie tylko Ludovika Obraniaka. "Lwy" chciałyby także, żeby atak ich zespołu wzmocnił Artur Sobiech z Hannoveru 96.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSobiech spadł w hierarchii napastników "96-stek" po ty, jak latem niemiecki klub sfinalizował transfer Mavluta Erdinca z Saint Etienne. W tej chwili były snajper Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa, może mieć bardzo trudno o regularną grę w barwach obecnego klubu. Dlatego sytuację chcą wykorzystać działacze TSV 1860, którzy widzą w Sobiechu istotne wzmocnienie swojego zespołu.

Na razie nie wiadomo jeszcze, co na to wszystko sam polski napastnik. Dla Sobiecha transfer do 2. Bundesligi byłby sportową degradacją. Nawet biorąc pod uwagę, że "Lwy" zapowiadają, że w tym sezonie chcą powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z drugiej strony, jeśli Sobiech myśli o powrocie do reprezentacji Polski w kontekście wyjazdu na Euro 2016, nie może sobie pozwolić na siedzenie na ławce rezerwowych w Hannoverze.

Przypomnijmy, że zdaniem niemieckich mediów, lada chwila zostanie sfinalizowany transfer Ludovika Obraniaka z Werderu Brema własnie do TSV 1860 Monachium. 
 
 
Słowa kluczowe: sobiech | tsv | 1860 | hannover | obraniak | erdinc
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz