Aktualności
 
Były reprezentant Polski bez klubu
 
29. lipca 2015, 08:30
źródło: własne
 
Nottingham Forest rozstał się z Radosławem Majewskim. 28-letni piłkarz rozwiązał umowę z angielskim klubem za porozumieniem stron, na rok przed jej wygaśnięciem. Były gracz Polonii Warszawa nie miał szans na grę w ekipie z The Championship.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPolak dostał jasny sygnał, że w Nottingham nie ma czego szukać, kiedy ogłoszono kadrę na przedsezonowe zgrupowanie. Na liście piłkarzy, którzy pojechali na obóz, próżno było szukać nazwiska byłego reprezentanta Polski. Stalo się jasne, że w zespole Forest Majewski nie już czego szukać. Wcześniejsze zakończenie współpracy było najlepszym wyjściem dla obu stron.

Doświadczony pomocnik ostatni sezon spędził na wypożyczeniu do Huddersfield Town, ale tam w ogóle nie grał. Teraz chce poszukać klubu, w którym mógłby się odbudować. Wydawało się, że Majewski może powrócić do polskiej ekstraklasy. Zainteresowana podpisaniem z nim umowy był krakowska Wisła a także Śląsk Wrocław. Pojawił się też dość nieoczekiwany kierunek. Zatrudnienie Polaka rozważali działacze Sparty Praga. Początkowo "Maja" nie wykluczał, że opuści Anglię, ale później zmienił zdanie. Okazało się, że cały czas jest zapotrzebowanie na jego osobę na miejscowym rynku.

Majewskim interesuje się beniaminek The Championship Milton Keynes Dons. Teraz, kiedy Polak jest już wolnym zawodnikiem negocjacje powinny w końcu przynieść rezultat w postaci podpisania kontraktu.
 
 
Słowa kluczowe: majewski | milton | keynes | dons | huddersfield | nottingham | forest
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz