Aktualności
 
Obrońca Schalke trafi do polskiego klubu?!
 
26. lipca 2015, 20:18
źródło: Revier Sport
 
Według niemieckich mediów, wkrótce w naszej ekstraklasie może zagrać obrońca Schalke Gelsenkirchen Daniel Koseler. 19-latek może trafić do jednego z dwóch polskich klubów, które są nim zainteresowane.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMłody Niemiec jest prawym obrońcą, który nie ma jednak większych szans na grę w pierwszym zespole Schalke. Dlatego rozważa możliwość przeprowadzki do polskiej ekstraklasy. Zainteresowane jego transferem są Cracovia i Górnik Łęczna. Koseler w poprzednim sezonie sięgnął z młodzieżową drużyną "Koenigsblauen" po mistrzostwo Niemiec do lat 19. Wcześniej z tym samym zespołem dotarł do półfinału młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Schalke przed tym sezonem zdecydowało się włączyć młodego obrońcę do kadry pierwszego zespołu, ale w niemieckim klubie musiałby się zadowolić jedynie występami w czwartoligowych rezerwach. Taki scenariusz nie interesuje Roselera, który szuka klubu, w którym mógłby odgrywać znaczącą rolę w pierwszym zespole. Stąd zainteresowanie występami w naszej ekstraklasie.
 
 
Słowa kluczowe: koseler | schalke | cracovia | leczna
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz