Aktualności
 
Inter "zamknął" temat transferu Dudy?!
 
25. lipca 2015, 15:59
źródło: własne
 
Wygląda na to, że sprawa ewentualnego transferu Ondreja Dudy do Interu Mediolan już ostatecznie przestaje być aktualna. Włoski klub pozyskał z Manchesteru City Stevana Joveticia, który od początku był dla mediolańczyków priorytetem transferowym.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJovetić trafia do Interu na zasadzie wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Czarnogórzec tym samym wraca do Serie A po niezbyt udanej próbie podboju angielskiej Premier League w barwach Manchesteru City. Poprzednio we Włoszech reprezentował Fiorentinę. Ten transfer może mieć ogromne znaczenie w sprawie przyszłości gwiazdy warszawskiej Legii Ondreja Dudy.

Krótko mówiąc, finalizacja transferu Joveticia, może sprawić, że Inter ostatecznie przestanie być zainteresowany sprowadzeniem Słowaka. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Duda był tylko rozwiązaniem awaryjnym dla klubu z San Siro na wypadek, gdyby nie udało się pozyskać reprezentanta Czarnogóry.

W tej sytuacji, Inter prawdopodobnie nie będzie zainteresowany wydawaniem kilku milionów euro na legionistę. Przynajmniej nie w letnim okienku transferowym. Chociaż z drugiej strony działacze Interu wielokrotnie udowadniali, że z racjonalnością przy przeprowadzaniu transferów, nie zawsze idą w parze...
 
 
Słowa kluczowe: ondrej | duda | inter | legia | jovetic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz