Aktualności
 
Sa znowu w Legii?!
 
24. lipca 2015, 12:38
źródło: transfery.info
 
Tym razem jednak nie chodzi o Orlando, ale także o Portugalczyka Josue. Środkowy obrońca Vittorii Guimaraes znalazł się podobno na celowniku Legii Warszawa.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPozyskanie go, jeśli Legia rzeczywiście ma taki zamiar, nie będzie jednak proste O piłkarze tego lata starało się francuskie Bordeaux, ale działacze portugalskiego klubu odrzucili ofertę. Josue Sa jest podobno wyceniany przez nich na ponad dwa miliony euro. Tymczasem Legia byłaby skłonna zapłacić pół miliona mniej, co i tak byłoby zdecydowanym rekordem polskiej ekstraklasy gdyby taka transakcja doszła do skutku.

Wicemistrz Polski nie jest jedynym klubem, który stara się pozyskać 23-letniego obrońcę Vittorii. Zainteresowane jego transferem jest także Blackburn Rovers. Działacze portugalskiego klubu są w o tyle komfortowej sytuacji, że Josue Sa ma z zespołem z Guimaraes jeszcze dwuletni kontrakt Dlatego mogą twardo negocjować, bez obawy że za chwilę piłkarz odejdzie za darmo, jeśli na nim nie zarobią jakichkolwiek pieniędzy z szybkiego transferu.
 
 
Słowa kluczowe: josue | legia | vittoria | guimaraes | bordeaux | blackburn
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz