Aktualności
 
Były napastnik Legii zagra w Cracovii?!
 
15. lipca 2015, 16:37
źródło: LoveKrakow.pl
 
Trener Cracovii Jacek Zieliński na gwałt szuka napastnika. Wiele wskazuje na to, że do zespołu "Pasów" może trafić były napastnik Legii Warszawa Wladimer Dwaliszwili. Gruzin ostatni sezon spędził w duńskim Odense.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTrener Zieliński od początku okresu przygotowawczego nie ukrywa, że w jego talii brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia. Typowego egzekutora, który byłby w stanie wziąć na siebie ciężar zdobywania goli. Napastnicy, jakich szkoleniowiec "Pasów" w tej chwili ma do dyspozycji, są trochę innego typu. Zarówno Deniss Rakels, jak i Erik Jendrisek mają nieco inną charakterystykę od zawodnika, którego potrzebuje Zieliński. Stąd poszukiwania cały czas trwają.

Najnowszym celem transferowym Cracovii jest Wladimer Dwaliszwili, który jeszcze niedawno biegał po boiskach naszej ekstraklasy i zdobywał gole najpierw dla Polonii Warszawa, a później dla Legii. Za kadencji Jana Urbana w zespole przy Łazienkowskiej, był przez dłuższy czas snajperem numer jeden. Jego pozycja osłabła jednak wraz z przyjściem Henninga Berga. Norweg już tak dużym entuzjastą umiejętności Gruzina nie był. W efekcie "Dwali" grał coraz mniej i tracił na znaczeniu w Legii. Aż obie strony postanowiły rozwiązać kontrakt.

Gruzin wylądował w średniaku ligi duńskiej – Odense. Ale jego przygoda z miejscowym futbolem nie przebiega tak, jak by sobie tego życzył i nie kryje, że chętnie powróciłby do Polski. Taką szansę może mu dać właśnie Cracovia...
 
 
Słowa kluczowe: dwaliszwili | cracovia | zielinski | jendrisek | rakels | legia | odense
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz