Aktualności
 
Turek pozbawi złudzeń Sobiecha?
 
14. lipca 2015, 20:55
źródło: Bild
 
To może być bardzo trudna jesień dla Artura Sobiecha. Reprezentant Polski może mieć bardzo daleką drogę do podstawowego składu Hannoveru 96. Niemiecki klub sprowadza właśnie napastnika reprezentacji Turcji Mevluta Erdinca.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować28-letni Erdinc będzie kosztował klub z Hannoweru ponad trzy miliony euro. Napastnik Saint-Etienne ma wzmocnić rywalizację w ataku niemieckiego zespołu. To może oznaczać poważne kłopoty dla Sobiecha, bo trudno przypuszczać, że "96-stki" wydają te pieniądze na zawodnika, który ma grzać ławkę rezerwowych. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie reprezentant Turcji będzie pierwszym wyborem trenera niemieckiego zespołu Michaela Frontzecka. A Sobiech będzie musiał ewentualnie udowodnić, że jest lepszy od nowego napastnika.

Tylko że to nie będzie łatwe zadanie. Erdinc dał się poznać w Ligue 1 jako skuteczny snajper. W 256 występach we francuskich zespołach, zdobył 82 gole. Reprezentował barwy Sochaux, Paris Saint-Germain, Rennes i Saint-Etienne. Teraz przeprowadza się znad Sekwany do niemieckiej Bundesligi. Sobiecha, który w poprzednim sezonie stracił wiele miesięcy z powodu kontuzji, czeka więc poważny sprawdzian. Wygrać rywalizację z Erincem będzie niezwykle trudno. Tym bardziej, że to Turek będzie startował z uprzywilejowanej pozycji...
 
 
Słowa kluczowe: sobiech | erdinc | hannover | frontzeck
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz