Aktualności
 
Inter nie ma pieniędzy na transfer Dudy?!
 
9. lipca 2015, 16:03
źródło: Super Express
 
Wizja transferu Dudy do Interu Mediolan zawisła w próżni, bo, włoski klub nie chce przedstawić Legii... gwarancji bankowych, że wynegocjowana kwota rzeczywiście trafi na konto warszawskiego klubu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJeszcze w piątek wszystko wydawało się ustalone i transfer Dudy do Interu przesądzony. Ale chwilę potem okazało się, że klub z Mediolanu, za nieprzestrzeganie finansowego fair play, zostanie ukarany przez UEFA. Włoski klub wydał na transfery tego lata już 60 milionów euro, ale wobec sankcji, jakie mu grożą, może nie mieć pieniędzy na sfinalizowanie transferu Dudy.

W każdym razie Legia chce się na taką ewentualność zabezpieczyć i zażądała gwarancji bankowych. To z kolei nie spodobało się działaczom Interu i w negocjacjach zapanował impas. Włosi mają czas na działania do końca tygodnia. Jeżeli nie przedstawią wiarygodnych źródeł finansowania transferu Dudy, transakcja nie dojdzie do skutku A Słowak najprawdopodobniej zostanie w takim wypadku jeszcze przynajmniej przez pół roku w Legii.
 
 
Słowa kluczowe: ondrej | duda | inter | legia | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz