Aktualności
 
Napoli wraca do gry o Dudę?!
 
8. lipca 2015, 17:35
źródło: spazionapoli.it
 
Wydawało się, że transfer Ondreja Dudy do Interu Mediolan jest już przesądzony. Ale klub z San Siro ciągle zwleka z finalizacją transakcji. W Legii coraz mniej wierzą w powodzenie tego transferu. A włoskie media donoszą, że Dudę może przejąć Napoli...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSaga transferowa z Ondrejem Dudą w roli głównej trwa w najlepsze. Działacze Interu Mediolan co chwilę zmieniają zdanie w kwestii pozyskania gwiazdy Legii. Raz wydaje się, że transakcja jest już kwestią najbliższych godzin, innym znowu razem Inter... gra na zwłokę. W ostatnich godzinach nastąpił kolejny zwrot akcji w sprawie przenosin Dudy do Mediolanu. W tej chwili wydaję się, że działacze włoskiego klubu są blisko rezygnacji z transferu Słowaka.

W Legii mają już powoli dość mało poważnego zachowania Interu. Dlatego podjęto decyzję, że wicemistrz Polski już nie zamyka się na negocjacje tylko z klubem z Mediolanu. W Warszawie boją się, że taka stratega mogłaby spowodować, że w końcu zarówno Legia, jak i Duda zostaną na lodzie. Przy Łazienkowskiej wrócili więc do rozpatrywania także innych ofert dla słowackiego pomocnika.

Tym bardziej, że tych nie brakuje. Zainteresowanie transferem Dudy wykazuje Napoli, które obserwuje legionistę od dłuższego czasu. W Neapolu mogą wykorzystać niezdecydowanie Interu i przystąpić do negocjacji z Legią. Z kolei "Wirtualna Polska" donosi, że warszawski klub prowadzi rozmowy w kwestii transferu Dudy z niemieckim FC Koeln.
 
 
Słowa kluczowe: ondrej | duda | inter | legia | lesnodorski | napoli | koeln
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz