Aktualności
 
Wisła znowu chce Stępińskiego!
 
8. lipca 2015, 15:57
źródło: własne
 
Wisła Kraków złożyła Norymberdze propozycję ponownego wypożyczenia na rok Mariusza Stępińskiego. Na razie niemiecki klub się zastanawia, ale jest duża szansa, że były napastnik Widzewa Łódź ponownie zagra w zespole "Białej Gwiazdy".
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWypożyczenie Stępińskiego jest o tyle ważne, że Wiśle nie udało się zakontraktować napastnika, który mógłby być konkurentem dla Pawła Brożka. Mimo że zawodnik Norymbergi w poprzednim sezonie nie do końca spełniał pokładane w nim nadzieje, to działacze i sztab szkoleniowy krakowskiego klubu widzi dla niego miejsce w kadrze drużyny na kolejny sezon. Wszytko zależy jednak od tego, jakie plany wobec młodego Polaka ma klub z Norymbergi.

W tej chwili dla Wisły, sprowadzenie Stępińskiego, to jedyna alternatywa dla Brożka. - Zdecydowaliśmy, że na razie nie będziemy dłużej szukać napastnika. Sztab szkoleniowy spróbuje zbudować nasz system gry ofensywnej z tych zawodników, których aktualnie mamy do dyspozycji. Wierzymy, że będziemy w stanie grać efektownie i efektywnie. Jeśli chodzi o Mariusza, to Norymberga nam jeszcze nie odpowiedziała. Nasza prośba o zajęcie stanowiska w tej sprawie ciągle leży w Norymberdze, a my nadal chcemy go wypożyczyć – tłumaczy prezes Wisły Robert Gaszyński.
 
 
Słowa kluczowe: stepinski | wisla | krakow | moskal | brozek | nurnberg | gaszynski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz