Aktualności
 
Termalica zainwestowała w snajpera!
 
29. czerwca 2015, 17:54
źródło: własne
 
Sensacyjny beniaminek ekstraklasy wzmocnił atak. Nowym napastnikiem został snajper Stomilu Olsztyn Wołodymyr Koval. "Wieśniaki" pozyskały jednego z najskuteczniejszych graczy ostatniego sezonu w I lidze.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWychowanek Dynama Kijów był czołowym strzelcem na zapleczu ekstraklasy. W barwach Stomilu w poprzednim sezonie wpisał się na listę strzelców 12 razy. To między innymi dzięki jego postawie, klub z Warmii i Mazur zajął wysokie siódme miejsce w tabeli I ligi. Dobra forma Kovala spowodowała, że Ukraińcem zaczęły interesować się kluby z ekstraklasy. Mówiło się nawet, że Ukrainiec zwrócił na siebie uwagę skautów warszawskiej Legii.

Ostatecznie jednak Koval dostał angaż w Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Trener Piotr Mandrysz miał okazję obserwować w zeszłym sezonie dyspozycję ukraińskiego snajpera na zapleczu ekstraklasy i był gorącym zwolennikiem jego talentu. Ukraiński napastnik potwierdził dobrą dyspozycję podczas kilkudniowych testów. 23-letni snajper jest kolejnym wzmocnieniem beniaminka ekstraklasy po Andrzeju Witanie, Sebastianie Ziajce i Bartłomieju Babiarzu i Mateuszu Kupczaku.
 
 
Słowa kluczowe: koval | termalica | mandrysz | stomil
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz