Aktualności
 
Spełnia się czarny scenariusz dla Szczęsnego...
 
26. czerwca 2015, 15:25
źródło: BBC
 
Niestety, wygląda na to, że Wojciech Szczęsny może spędzić w nowym sezonie sporo czasu na ławce rezerwowych. Jest już przesądzone, że bramkarzem "Kanonierów" zostanie Petr Cech z Chelsea.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPolak deklarował, że nie zamierza opuszczać Arsenalu i będzie walczył o miejsce w podstawowym składzie. Ale wtedy transfer Cecha na Emirates Stadium nie był pewny. Teraz wszystko wskazuje na to, że sytuacja zmieniła się mocno na niekorzyść Szczęsnego. Cech ma już dzisiaj przejść badania medyczne i niedługo potem podpisać kontrakt z Arsenalem. Warunki indywidualnej umowy gwiazdy reprezentacji Czech są już ustalone. Do porozumienia doszły też oba kluby. "Kanonierzy" zapłacą za rezerwowego w ostatnim sezonie golkipera Chelsea 12 milionów euro.

A jeszcze niedawno menedżer Arsenalu Arsene Wenger zapewniał, że nie planuje kupować nowego bramkarza. - Jestem zadowolony z Davida Ospiny i Szczęsnego. Nie sądzę, żeby był nam potrzebny kolejny bramkarz – mówił francuski szkoleniowiec, pytany o transfer Cecha. Prawdopodobnie była to jednak tylko zasłona dymna, bo negocjacje na temat przejścia czeskiego golkipera do Arsenalu toczyły się już od kilku miesięcy. Co dalej ze Szczęsnym? Wydaje się, że w po przyjściu bramkarza Chelsea, Polak spadnie w hierarchii Wengera dopiero na trzecie miejsce. Może w takim razie warto, żeby jeszcze raz przemyślał czy chce zostać w Arsenalu...
 
 
Słowa kluczowe: szczesny | cech | arsenal | wenger | ospina | chelsea
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz